Державне агентство автомобільних доріг визначило пріоритети щодо ремонту доріг на 2020 рік. В результаті найбільші проблеми з дорогами було зафіксовано в Миколаївській, Дніпропетровській і Закарпатській областях.

Голова "Укравтодору" Олександр Кубраков розповів про пріоритети на 2020 рік, визначені згідно з методикою оцінки стану доріг. 

Олександр Кубраков, фото: my.ua
Олександр Кубраков, фото: my.ua

"Пріоритети на наступний рік виставляються таким чином. Є методика оцінки стану доріг. Вона затверджена, здається, десь у 2011-12 роках. Проблема в тому, що вона майже ніколи не використовувалася. Ми на неї подивилися, вона оцінює багато параметрів, але основні – це рівень зносу дорожнього покриття, трафік і соціально-економічний ефект від цієї дороги" Олександр Кубраков

Олександр Кубраков зазначив, що на основі підсумку цих параметрів Державне агентство автомобільних доріг і визначає пріоритети. В результаті до переліку потрапили цілі області. 

Ремонт доріг, фото: cfts.org.ua
Ремонт доріг, фото: cfts.org.ua

"Звичайно, це більшість доріг, які ви бачите по телебаченню, по яких не їздять, логістичні компанії обходять їх на своїх шляхах. Це цілі регіони – Миколаївська, Дніпропетровська, Закарпатська області. Коли плани будуть затверджені, ми їх презентуємо публічно" Олександр Кубраков

Щодо незадовільного стану доріг у Миколаївській області свого часу висловився президент Володимир Зеленський, розкритикувавши місцеву владу. Повідомляється, що минулого року на ремонт українських доріг було виділено понад 45 млрд гривень. Очікується, що протягом 2018-2022 років Україна витратить 298,3 млрд гривень на ремонт та будівництво 6,6 тис. кілометрів доріг.

Нагадаємо, раніше Кличко дозволив підняти ціну на ремонт Шулявського мосту

Як повідомляв портал "Знай.ua", Європа позичить Україні мільйон євро на ремонт доріг

Також "Знай.ua" писав, що стало відомо, кому з водіїв пощастить їздити новими дорогами у 2020