Після страшної аварії уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби тільки ліниві не обговорюють інцидент. Так, журналіст Михайло Подоляк написав про уповноважену... їзда на червоне. Допис про це він оприлюднив на своїй сторінці у facebook.

"Аварія на автобані Київ-Одеса, яку, безсумнівно, спровокував уповноважений у справах дітей Микола Кулеба і в якій постраждали його ж діти, дуже промовиста і показова історія. Про нас. Про наше непорочне лицемірство. Про страхітливу схильність до брехні. Про те, чому ми все більше говоримо правильних промов, частіше одягаємося в патріотичний одяг, але неухильно падаємо на дно. Чому країну масово покидають її громадяни...", - по-філософськи написав Подоляк.

Безумовно, сама по собі аварія - це страшна трагедія з важкими наслідками і потрібно висловити співчуття всім потерпілим сторонам. Так роблять у цивілізованих суспільствах...

"Ось ця ось аварія, на жаль, знову дозволяє зробити нам ряд сумних висновків. Про подальшу незмінність нашого падіння... Парадоксально, але наша держава, судячи з усього, все ще живе в... доцифрову епоху і дозволяє собі нерозумно так на чорне казати біле. Незважаючи на наявність документальних доказів з сотень джерел. І навіть більше того, держава нахабно намагається заперечити очевидне. Навіщо?", - питає автор.

Популярні новини зараз

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

"Залишилося три дні...": названо українські регіони, які переведуть до "червоної зони" через спалах covid-19

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

ДТП за участю Кулеби, фото: podrobnosti.ua
ДТП за участю Кулеби, фото: podrobnosti.ua

Подоляк впевнений, що держава видужає тільки тоді, коли зможе карати саме винного. Незалежно від рангів і дружніх відносин з ким-небудь з силових заступників міністрів...

Нагадаємо, що уповноважений президента Микола Кулеба потрапив у страшну аварію: за життя боряться лікарі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", головний лікар "Феофанії" розповів про стан старшого сина Кулеби після ДТП: подробиці.