Заступник секретаря РНБОУ Сергій Кривонос прокоментував своє звільнення з 2 посад. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Сергій Кривонос

Так, Кривонос вважає, що глава української держави Володимир Зеленський підписав указ про його звільнення з ініціативи секретаря РНБО Олексія Данилова.

"Секретар РНБО, якого попередні п'ять років війни не було видно і чутно ні на фронті, ні в тилу — таки проштовхнув підписання указу. Мої особисті висновки будуть пізніше, "новина" прилетіла мені в дорозі", – розповів заступник секретаря.

Сергій Кривонос

Популярні новини зараз

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Показати ще

До того ж, Кривоніс розцінює указ українського лідера Зеленського як небажання конкретних посадових осіб здійснити програму щодо підвищення обороноздатності України.

"Ясно одне, що немає бажання певних посадових осіб для реалізації програми з підвищення обороноздатності України "П'ять кроків", як раз коли ми вже вийшли на фініш… І – перетворили РНБО з Ради національної безпеки і оборони України на посміховисько з клоунами", – зазначив він.

Також Кривоніс додав, що все одно продовжить працювати на благо України.

Шановні друзі, доброго вечора!!!! Вечір перестає бути нудним. Секретарь РНБО, якого попередні п‘ять років війни не...

Geplaatst door Kryvonos Serhii op Vrijdag 29 november 2019

Нагадаємо, що відомий український гуморист, політик, а з недавнього часу і радник Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо під час пресконференції заявив, що близько 40 тисяч наших громадян щоденно перетинають КПВВ на Донбасі.

Як повідомляв портал Знай.ua, скандальний ексрегіонал та соратник Януковича Олег Царьов, який втік у Росію, підтримав ініціативи з деокупації Донбасу нового радника секретаря РНБО Сергія Сивохо.

Також портал Знай.ua писав, що радник секретаря Ради нацбезпеки Сергій Сивохо заявив, що для реінтеграції Донбасу Україна зобов'язана змінити риторику по окупованих Росією територіях.