Транспортний перехід через Керченську протоку, що складається з двох розташованих поруч один з одним мостів, так званий Кримський міст може впасти у будь-яку мить — він просто "прогнувся від потоку трафіку".

Відповідні знімки будови президента РФ Володимира Путіна опублікувала місцевий блогер з ніком RoksolanaToday&Крым25% на особистій сторінці у соцмережі Twitter.

"Свіжа скріпа. Переповнена, як зазвичай, всілякими авто", – іронічно підписано світлини. Ймовірно, знімки були зроблені рано вранці, коли на Кримському мосту майже немає руху.

Популярні новини зараз

койловне за день 9 грудня: за Україну заступилось півсвіту, Зеленський потис руку Путіну, і президенту РФ це сподобалось

Степаненко не витримала після весілля Петросяна: "Якщо це правда..."

Пророцтво Ванги на 2020 рік: які глобальні зміни передбачила для людства ясновидиця

Лазарєв зізнався, чи буде весілля з Лорак: "Я абсолютно щасливий!"

Показати ще

Нещодавно у мережі висміяли скандальний Керченський міст в окупованому РФ Криму, порівнявши його з проектним зображенням 2015 року.

Зазначимо, що у Росії перенесли запуск залізничного сполучення по Кримському мосту з грудня 2019 року на червень 2020 року. Офіційною підставою назвали збереження унікальної пам'ятки археології – античної садиби, яка була виявлена на етапі підготовки території до будівництва.

Нагадаємо, що свіжі фото Кримського моста викликали істерику в мережі.

Як повідомляв портал Знай.ua, творець Кримського мосту розкрив правду про наказ Путіна: "Не побудуєш – ми тобі руки відрубаємо".

Також портал Знай.ua писав, що Кличко зганьбився зі своїм скляним мостом.