Кабінет міністрів на один рік призупинив дію постанови колишнього уряду № 822, яка передбачала підвищення заробітних плат для учителів в Україні.

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак у відповідь на запит профспілки працівників освіти і науки.

Так, документ передбачав збільшення оплати праці для всіх педагогів від 20 до 70% з наступного року, що повинно було коштувати бюджету 19,5 млрд гривень. Але в держбюджеті-2020 виділено додаткові видатки в обсязі 3,7 млрд гривень.

Школа, фото: Полтавщина
Школа, фото: Полтавщина

"Про Постанову Кабінету Міністрів України № 822 від 10.07.2019 р. інформуємо, що на засіданні Уряду 15.11.2019 р. було прийнято Постанову КМУ, якою передбачено призупинення дії Постанови КМУ № 822 на 2020 рік", - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз

Діру у бюджеті закриють з кишені українців, за що доведеться платити додатково

Коронавірус вже в Києві? "Бориспіль" заполонили сотні китайців, яких бояться чіпати навіть медики

Ківа в черговий раз став посміховиськом в мережі: новий флешмоб не обійшов стороною слугу народу

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Нагадаємо, що Володимир Зеленський доручив уряду в мінімальні терміни ліквідувати заборгованість по зарплаті перед лікарями і вчителями.

Як повідомляв портал Знай.ua, зарплати українських вчителів будуть залежати від кількості дітей у класі.

Також портал Знай.uа писав, що у Гончарука вирішили скоротити лікарняні та прискорити процес звільнення вагітних і пенсіонерів.