Кабінет міністрів підтримав пропозицію Міністерства соціальної політики змінити з 1 січня 2020 року розміри більшості соціальних виплат, повідомляє “Районка”.

Зокрема, збільшиться розмір допомоги дітям-сиротам, який становитиме 2,5 прожиткових мінімуми замість двох — для дитини до 6 років це буде 4447.5 гривень, для дітей від 6 до 18 років — 5545 гривень.

нові соцвиплати
нові соцвиплати

Допомога для дітей з інвалідністю становитиме 3.5 прожиткових мінімуми замість двох. Відповідно, для дитини до 6 років це буде 6226,5 гривень, для дітей від 6 до 18 років — 7763 гривні.

Також збільшать розмір допомоги дітям з малозабезпечених родин, але з 1 липня 2020 року. Вони отримуватимуть 1,3 прожиткових мінімуми. Для дитини до 6 років це буде 2312.7 гривень, а для дитини від 6 до 18 років — 2883.4 гривні.

Популярні новини зараз

"Заплатимо три мільйони готівкою″: в Ірані шукають кілера для вбивства Трампа

Пальчевський поглянув на гривню, продаж землі і зробив сумні висновки: "Час одягати каску"

Заробітчани масово тікають з Польщі, новий "друг" подав руку допомоги: що обіцяють українцям

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Крім дітей з малозабезпечених сімей також збільшать допомогу і малозабезпеченим дорослим. Вона становитиме 25 відсотків від прожиткового мінімуму — 549.25 гривень.

Нагадуємо, що нещодавно повідомлялось про те, що в Україні кардинально змінять систему нарахування штрафів за порушення ПДР.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні змінюють правила видачі соцдопомоги пенсіонерам: хто має право на пільги.

Також "Знай.ua" писав, що вихід українок на пенсію в 55 років: слуги народу розставили всі крапки над "і".