В понеділок робоча група при парламентському комітеті розгляне законопроект “Про електронні комунікації”, прийняття якого може призвести до значного здорожчання інтернету, повідомляє InternetUA.

Підвищення цін на інтернет може статись через норму про взаємоз’єднання мереж, яку містить новий законопроект. Ця норма передбачає право постачальника послуг інтернет на спільне використання відповідних комунікаційних мереж та їхніх елементів за домовленістю.

Робота в інтернеті, odnako
Робота в інтернеті, odnako

В чинному законі “Про телекомунікації” така норма передбачена лише для телефонного зв’язку, а в новому законопроекті пропонується розповсюдити її на інтернет. На думку голови Комітету інтернет-асоціації України з питань захисту економічної конкуренції Олександра Арутюняна, це може призвести до монополізації ринку інтернет-послуг та витіснення з нього невеликих провайдерів.

“Дрібний оператор буде змушений надавати свою мережу та свого клієнта великому. А великий буде надавати цьому клієнту послугу безкоштовно”, - сказав Арутюнян.

Популярні новини зараз

"Не виходило приземлитися": літак Wizz Air потрапив у небезпечну ситуацію над Києвом

Дивовижний порятунок зниклої дівчинки: собаки вийшли на слід дитини, яку шукали всім містом

У США покінчив життя самогубством зірка серіалу "Друзі": подробиці

Хрещення Господнє 2020: чого в жодному разі не можна робити в свято

Показати ще

Нагадуємо, що нещодавно стався масштабний збій в роботі мобільного оператора Lifecell.

Як повідомляв Знай.uа вирішується доля Vodafone: чи залишиться один з найбільших операторів світу на українському ринку.

Також Знай.uа писав, Vodafone йде з України, переставши платити за рахунками: що чекає клієнтів.