На сервісі купівлі-продажу OLX виявили чергову схему шахрайства, повідомляє видання “Типичный херсон”.

Як повідомляється, чоловік, який ледве не попався на гачок афериста, помітив IPhone X за дуже низькою ціною та вирішив його купити. “Продавець” відправляв телефон лише через доставку від OLX, але посилання на оформлення доставки, яке він прислав покупцю, виявилось фейковим та видавало помилку після введення всіх реквізитів. При цьому на самому сайті айфон не був оформлений, як доступний з доставкою OLX.

iPhone 5C
iPhone 5C

В коментарях користувачі розповідають, що таких аферистів на OLX чимало, а також радять не спокушатись на товар, вартість якого більше, ніж на 20-30 відсотків нижча від середньої.

Нагадуємо, що нещодавно з’явились повідомлення про те, що новий IPhone 12, можливо, матиме акумулятор збільшеної ємності.

Популярні новини зараз
В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом "З 23 у мене 7 людей залишилося": російський десантник записав мотивуючий ролик, запрошуючи до своїх лав Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа компанія компанія Qualcomm зайнялася розробкою нового iPhone 12.

Також Знай.uа писав, що експерти обрали найбільш потужні смартфони листопада 2019 року.