9 грудня у Парижі відбувся сСаміт у нормандському форматі, на якому  спілкувалися лідери Німеччини, Франції, України та РФ про війну на Донбасі. За ходом нормандської зустрічі слідкувала вся Україна. Та попри серйозність заходу, не обійшлося без курйозів, які активно коментували українці в соцмережах.

Спочатку уважні користувачі помітили, що Путін приїхав на саміт в броньованому лімузині Aurus Senat, який спеціально привезли з Росії.

У той же час український президент Володимир Зеленський приїхав не на велосипеді, який йому подарували в Естонії, а все-таки на автомобілі - мінівені Renault.

Потім мережею почало гуляти кумедне фото, на якому Зеленський показує Путіну "ріжки". Це перша фотожаба з саміту  в "нормандському форматі".

На ній відображено Путіна, Макрона і Зеленського. Президент країни-агресора стоїть на нижній сходинці, за його спиною, на верхній сходинці, стоять український гарант  Володимир Зеленський і глава Франції Емманюель Макрон.


Зеленський показує знак "V", що означає "перемога". Та оскільки він стоїть за спиною Путіна, то знак набув нового змісту - вийшло, що Зеоенський показав Путіну "ріжки".
 
Невдовзі появилась ще одна фотожаба на тему норманського саміту. 
Справа в тому, що за столом переговорів Меркель, Макрон і Путін сиділи, виклавши руки на стіл. І лише Зеленський заховав їх під стіл. Знавці мови жестів кажуть, що це знак невпевненості чи страху.

 
Зустріч деяким навіяла, очевидно, спогади з далекого дитинства.

 
Не могли не згадати в мережі і про те, що саміт відбувся на тлі новини про відсторонення Росії від топових спортивних змагань через допінговий скандал.

"Якби я був Зеленським, я б почав зустріч з Путіним зі слів, що" для нас головне не перемога, а участь - це справжній дух Олімпіади ". І потім поглянути в очі Путіна. Налиті кров'ю", - написав у твіттері Євген Федченко.

Не обійшлося і без "вишеньки на торті". Такою став "епічний" похід Путіна в туалет.

"Я порахував, шість чоловік супроводжувало Володимира Путіна в туалет", - зазначив Джон Фішер.

Нагадаємо, Зеленський наставив роги Путіну на саміті в Парижі

Як повідомляв портал Знай.ua, Меркель провела Путіну і Зеленському майстер-клас з агресивних поз.

Також Знай.ua писав, Путін під час "нормандської зустрічі" зробив дивний жест у бік Зеленського