Міністерство соціальної політики підготувало нововведення для українців. Незабаром буде оновлена форма заяви про призначення і надання житлової субсидії населенню в грошовій формі.

Відповідний наказ № 1528 від 23 жовтня 2019 року набуде чинності з дня офіційного опублікування. З жовтня поточного року місцевими органами соціального захисту населення проводиться виплата готівкових субсидій. У Мінсоцполітики повідомили, що монетизовану субсидію можна отримати в одному з уповноважених банків.

Пенсіонери, фото: Акценти
Пенсіонери, фото: Акценти

Пенсіонери отримуватимуть готівкову субсидію на свої пенсійні рахунки, для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити. Українцям, які ще не вийшли на пенсію, монетизовану субсидію нарахують на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку. У разі, якщо субсидіант хоче змінити банк, потрібно з відповідною заявою звернутися до управління соцзахисту. Також потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання отримувати субсидію готівкою.

Одержувачі, які не мають рахунків в уповноважених банках, отримають монетизовану субсидію через Укрпошту за адресою, вказаною при зверненні за субсидією. Всі, кому призначено безготівкову форму допомоги отримуватимуть субсидію виключно через Ощадбанк.

Популярні новини зараз

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Показати ще

Монетизація субсидій, Уніан
Монетизація субсидій, Уніан

Нагадаємо, газ для українців здешевшав в опалювальний сезон: повна карта цін за областями

Як повідомляв портал "Знай.ua", взимку українці зіткнулися з новими субсидіями: озвучено головні зміни

Також "Знай.ua" писав, що на українських АЗС здешевшало пальне: скільки заощадять водії