Предстоятель ПЦУ Епіфаній із гучною заявою звернувся до українців. Так, він розповів, що не проти ідеї стосовно перенесення святкування Різдва на 25 грудня. Щоправда, зробить він це тільки тоді, віряни будуть "За". Про таке він заявив на брифінгу за підсумками Собору ПЦУ.

За його словами, Православна церква України готова до реформи стосовно церковного календаря, але вона відбудеться тільки в тому випадку, коли українці цього дійсно хочуть та будуть готові. Відтак, він наголосив саме про західних вірян, адже на сході ця реформа практично не викликає супротиву.

Митрополит Епіфаній, фото: censor.net.ua
Митрополит Епіфаній, фото: censor.net.ua

"Зараз ми бачимо, що не всі підтримують цю ідею. Особливо це стосується Західного регіону. Тому ми будемо й далі вести просвітницьку роботу і коли побачимо, що абсолютна більшість православних християн готові до зміни календаря, ми проведемо календарну реформу", - підкреслив Митрополит Епіфаній.

Нагадуємо, що нещодавно Епіфаній заявив про готовність Православної церкви України перейти на святкування Різдва 25 грудня.

Популярні новини зараз
Бойовик із "ДНР" потрапив на церковне свято в полон до ЗСУ, і того ж дня дізнався про загибель сина на війні: "Я в а*уї" Херсон уже майже наш, і настав час думати про подальші кроки: експерт назвав напрямок, який незабаром буде звільнений ЗСУ утилізували найкращого пілота росії: рік тому над Червоною площею, а тепер вирушає додому в пакеті 14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", митрополит Єпіфаній звернувся із сенсаційною заявою до українців.

Також "Знай.ua" писав, що у грудні українцям подарують додатковий вихідний.