Попри невизначену ситуацію з розмитненням автомобілів, в Україну продовжують активно ввозити євробляхи, повідомляє “Слово і діло”.

Протягом 2019 року в Україну завезли майже 350 тисяч уживаних автомобілів — майже в чотири рази більше, ніж минулого року. При цьому нових автівок в 2019 році завезли лише трохи більше 65 тисяч. Найчастіше євробляхи завозять з Литви, Польщі та Німеччини.

Евробляхи
Евробляхи
epravda.com.ua

В листопаді минулого року влада взялась за проблему євроблях — Верховна Рада прийняла закони щодо розмитнення автомобілів на іноземних номерах, якими, в тому числі, запроваджувався пільговий період для розмитнення машин. В серпні цього року вступили в дію нові штрафи за порушення терміну перебування нерозмитненого автомобіля, а 5 грудня був прийнятий у першому читанні законопроект, який відтерміновує штрафи до кінця цього року.

Нагадуємо, що в Євросоюзі планують переглянути екологічні стандарти щодо автомобілів та автобусів на 2020-2030 рік.

Як повідомляв портал Знай.uа, "Слуга народу" протягнула руку допомоги "євробляхам": що пропонують по розмитненню нардепи.

Також портал Знай.uа писав, високосний 2020 рік: енергетичні вампіри, вороги, небезпеки - як вберегтись і чого не можна робити.