Уряд на засіданні 24 грудня ініціював зміни в законодавство, яке регулює обіг електронних сигарет в Україні. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук в Telegram-каналі.

Тож, тепер в Україні може поменшати вейперів, адже електронні сигарети хочуть прирівняти до новітніх тютюнових виробів. Їх можуть заборонити курити дорогою, як часто роблять вейпери.

"Прирівнюємо електронні сигарети і новітні тютюнові вироби (тютюнові вироби для електричного нагрівання) до інших тютюновим засобів. Оборот таких сигарет повинен регулюватися у відповідності з законодавством України", – прокоментував глава уряду.

продаж цигарок
продаж цигарок

Кабмін планує ввести обмеження на рекламу електронних сигарет і новітніх тютюнових виробів. Куріння електронних сигарет, як зараз звичайних, буде заборонено в громадських місцях. Глава уряду наголошує, що здоров'я українців необхідно захищати від шкідливого впливу тютюну.

Популярні новини зараз
Росіяни житимуть ще гірше через падіння економіки, путін повернув людей на рівень 2018 року Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..." Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

За словами Гончарука, зміни готують, виходячи з європейської практики у сфері регулювання обігу тютюнових виробів.

"Більш того, це європейська практика у сфері регулювання обігу тютюнових виробів", – підсумував прем'єр.

Нагадаємо, доведеться ховатися, як у школі: любителям електронних сигарет влаштують перевірку на міцність.

Як повідомляв Знай. ua, українцям доведеться палити очерет.

Також Знай. ua писав, що володарів згубної звички змусять викласти кругленьку суму.