У цій статті ми хотіли б розповісти про те, що таке Ам і ПМ годинник, англійською - А m і Рм. Так як це досить частий питання - що ж собою являє А m і Рm годинник. Тут ви зможете дізнатися скільки це 10.00 PM і що мається на увазі ранок або вечір. І взагалі звідки AM і PM взялися, їх позначення, для чого вони потрібні, і чому просто не використовувати знайомий для всіх 24-годинний формат?

Дане питання рівносильний різниці використання правостороннього і лівостороннього руху автотранспорту в деяких країнах. Так само і з цим питанням нічого не поробиш, так що залишається навчитися і знати про кожну з даних ситуацій.

Ам і Рм, made-in-china
Ам і Рм, made-in-china
Аm і Рm

Що таке АM і РM

Варто знати, що такий формат, як AM і PM прийнято використовувати не тільки в буржунете, трапляється таке, що його зустрічають на просторах рунета (це буває найчастіше у локалізувати буржуйських проектів). Як приклад, популярний на сьогоднішній день сервіс Фідбернер пропонує користувачам вибрати час розсилки листів передплатникам виходячи саме з 12-годинному форматі, а не 24-годинного, нижче зображення з прикладом:

Здавалося б, і часовий пояс говорить про те, що тут a.m. і p.m. просто був переведений і тепер він записаний російською мовою. А ось як повинна людина розуміти 11:00 am - 1:00 pm - це ранок чи вечір. Люди міркують, це одинадцятій ранку до першої години дня або ж з одинадцятої вечора до першої години ночі. Для того, щоб знати напевно доводиться робити відповідний запит в інтернет.

Популярні новини зараз
"Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи
Показати ще

Багато людей можуть себе перевірити, таким чином, коли у нього питають на вулиці - котра година, то у відповідь можна отримати відповідь не без двадцять сімнадцять, а віз двадцяти п'ять, а вечора або ранку - чоловік і сам визначити в стані. Так що можна сказати, що ми теж живемо по 12 годинному формату часу. В цей же час варто зауважити, що досить-таки часто в російськомовних текстах використовується 24-годинна шкала часу. Але годинник все одно мають Дванадцятигодинний формат, швидше за все з тієї причини, що помістити 24 години було б непросто, та й це сильно перевантажували б.

Приклад часу в Ам і ПМ, ktonanovenkogo
Приклад часу в Ам і ПМ, ktonanovenkogo
Приклад часу в Ам і ПМ

Вище наведено приклад на малюнку 24 часових стрілочних годин замість pm і am. В Америці ж Дванадцятигодинний годинник, на них тільки лише вказують a.m. і p.m.

24 години на годиннику, ktonanovenkogo
24 години на годиннику, ktonanovenkogo
24 години на годиннику

Тонкість використання A.M. і P.M

Звичайно ж варто докладніше розповісти про те, як розшифровується кожна з цих двох абревіатури, яке буквосполучення за що відповідає. Таким чином розшифровка така:

AM - до полудня

PM - після полудня (це, до речі, легше запам'ятати, бо перші літери в російській і латинській назві збігаються)

Наочно, це можна конкретніше показати на парі стрілочних хронометрів:

Абревіатури Ам і Рм, ktonanovenkogo
Абревіатури Ам і Рм, ktonanovenkogo
Абревіатури Ам і Рм

Якщо простіше, то PM - це вечір, а AM - це ранок, але є ще нюанс, коли справа доходить до полудня або півночі. З цього розуміємо, що в різних країнах, які дотримуються 12-годинного циклу, ці моменти можуть відзначати по-різному (і 12 p.m., і 12 a.m.).

Нижче в таблиці відображено як записується опівдні і опівночі в дванадцятигодинний форматі.

12pm-12am, ktonanovenkogo
12pm-12am, ktonanovenkogo
12pm-12am

Тут наочно видно, що після 12a.m. йде 01a.m., а після 12p.m. йде 01p.m. Ну це власне справа звички, комусь складно звикнути до такого написання, а Американці без проблем користуються таким форматом.

Таблиця переведення з AM і PM в 24 годинний формат

Нижче в статті надана таблиця в якій можна наочно побачити повну відповідність 12 і 24-годинний формат часу значить буде виглядати тепер таким чином:

Таблиця Ам і Рм, ktonanovenkogo
Таблиця Ам і Рм, ktonanovenkogo
Таблиця Ам и Рм

Таблиця Ам і Рм, ktonanovenkogo
Таблиця Ам і Рм, ktonanovenkogo

Сподіваємося вся вище викладена інформація дасть відповіді на часто виникаючі питання з цього приводу, ми постаралися наочно зобразити різницю між A.M. і P.M форматом часу і постаралися детально розписати всі їх особливості.