У Мінсоцполітики детально пояснили українцям, як призначатимуть житлові субсидії домогосподарствам, члени яких зареєстровані за різними адресами.

Житлова субсидія призначається виходячи з кількості зареєстрованих у будинку осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства. Про це сказано у Положенні Кабінету міністрів № 848. Тобто, якщо чоловік прописаний у одній квартирі, а дружина в другій, то субсидія розраховується все одно на них двох.

отримання субсидії, фото: 5 канал
отримання субсидії, фото: 5 канал

"При призначенні житлової субсидії враховуються також доходи членів сім'ї особи зі складу домогосподарства в разі, коли адреса їх зареєстрованого (фактичного) місця проживання відрізняються від адреси домогосподарства", - зазначається у повідомленні.

Разом з тим, соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховують.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

Оформлення субсидії, фото: livejournal
Оформлення субсидії, фото: livejournal

Також підкреслюється, що при призначенні субсидії, незалежно від їх місця реєстрації, враховуються доходи подружжя. Однак це не стосується осіб, які старші 60 років або проживають в селищах.

Нагадаємо, як оформити субсидію в 2020 році: з'явилася проста інструкція. В Україні змінився порядок оформлення пільг від держави.

Як повідомляв Знай. ua, українцям підвищили мінімальну зарплату.

Також Знай. ua писав, що українці отримають подвійні платіжки в 2020 році.