Організатори міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA пояснюють, що говорити про серйозні речі з
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДокументальні мультфільми демонструють реальні історії дітей, які змогли захиститися від онлайн-цькувань. Ці історії були зібрані на конкурсі, а режисерів обрало незалежне журі.
До проекту було залучено режисера Дениса Сполітака, який з документальною анімацією працював вперше. А режисерка та художниця-аніматорка Діана Денис зізналася, що тема кібербулінгу дуже близька, бо їй лише 20 років і вона сама ще зовсім недавно була підлітком та спостерігала випадки цькувань в онлайні. ЇЇ ролик "Mr. Nox"закликає не ігнорувати погрози в онлайні.
Історію про кібербулінг 16-річного Дмитра Федоренка, який написав для мультфільму реп і начитав його, помістили у ролик художниця-аніматорка Тереза Яковина та режисер Юрій Юдін.
Перші українські антикібербулінгові мультфільми радять показувати у школах з навчальною ціллю. Метою цих роликів є показати дітям, що вихід завжди є і не варто соромитися за подібних обставин, а звертатися по допомогу до дорослих поки ситуація не стала небезпечною.
Нагадаємо, раніше
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав,