З'явилася інформація, що в Україні з березня 2020 року пенсіонери можуть зіткнутися з великою неприємністю, а саме з затримками пенсійних виплат. Про це повідомив колишній міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу "Прямий".

Пенсіонери

Так, вже в березні Україну накриє хвиля затримок пенсій. На думку міністра, однією з причин є відв'язування виплат від прожиткового мінімуму.

До того ж, у бюджет були внесені такі цифри, які не зможуть покрити всі виплати, якщо в Україні відбудеться індексування пенсій.

Також Рева додав, що до Пенсійного фонду України додатково ніяких коштів надходити не буде, тому проблеми з виплатами будуть неминучі.

Популярні новини зараз

Бездомний пес два дні зігрівав своїм теплом малюка, якого мати покинула гинути на холоді

Валюха зі "Сватів" поплатилася за довгого язика, як провчили улюбленицю Кварталу 95

Просто в лоб! У Львові маршрутка влетіла у легковик, водій загинув у муках

Пугачова показала, чим займається із Галкіним у ліжку - слідкуйте за рукою

Показати ще

"Грошей в Пенсійний фонд більше не надійде. І вони зіткнуться з тим, що у них будуть проблеми з виплатами пенсій. І я тоді хочу почути, на кого вони будуть перекладати відповідальність за те, що зробили самі", - заявив він.

Пенсіонери

Нагадаємо, що працюючі українці ризикують залишитися без пенсій.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні з 1 січня здійснюється процедура перерахунку мінімальних розмірів пенсійних виплат для пенсіонерів, які не працюють і яким вже виповнилося 65 років і які мають страховий стаж не менше 30 років для жінок і 35 років для чоловіків.

Також "Знай.ua" писав, в 2020 році пенсії в Україні будуть нараховуватися відповідно до низки пенсійних реформ, які пов'язані з підвищенням пенсійного віку для жінок та збільшення необхідного для отримання виплат за віком страхового стажу.