Київ та ще вісім обласних центрів України увійшли до переліку найдорожчих міст світу, складеному у рамках проекту Numbeo.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на дані фахівців.

Київ

При складанні рейтингу оцінювали міста, порівнявши вартість продуктів, проїзду та житлово-комунальних послуг, а також купівельну спроможність населення.

Всього до переліку потрапили 440 міст. Перше місце вже традиційно посів Цюріх (Швейцарія). До п’ятірки лідерів увійшли також ще 4 швейцарських міста: Базель, Лозанна, Женева та Берн.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Прогноз погоди на понеділок 10 травня налякає нічними заморозками і відігріє на сонечку

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Найдорожчим українським містом став Київ, який у загальному переліку посів 347 місце. За ним розташувалися Одеса (361 місце), Харків (376), Дніпро (383), Вінниця (384) та Львів (385). Також в списку є Тернопіль (392 місце), Запоріжжя (395) і Миколаїв (381).

Нижче Києва в рейтингу виявилися Анталія (Туреччина) – на 387 місці, Бургас (Болгарія) – на 358-у, Тбілісі (Грузія) – на 404-му рядку та Делі (Індія) – на 405-му місці.

Київ

Нагадаємо, з'явилася інформація, що з 2021 року ЄС вводить нові правила з безвізу.

Як повідомляв портал Знай.ua, з 2021 українцям доведеться проходити додаткову перевірку для в'їзду в країни Європи.

Також портал Знай.ua писав, що згідно з підсумками 2019 року Україна посіла 43 місце серед 200 країн у рейтингу паспортів світу.