В українських школах можуть ввести новий предмет, з якого учням доведеться складати іспити. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Заступник голови Координаційної ради в Загальнонаціональному Форумі безпеки дорожнього руху, правозахисник Володимир Караваєв.

На думку Караваєва, у школах має стати обов’язковим вивчення основ правил дорожнього руху. При чому старшокласники матимуть здавати залік з цього предмету.

Скріншот з Facebook

“Тільки так водії та пішоходи навчаться розуміти та поважати одне одного, а велосипедисти плавно увійдуть до транспортного потоку” Володимир Караваєв

Також Караваєв посилається на статтю 14 Закону України “Про дорожній рух”, у якій прямо зазначено, що учасники дорожнього руху мають знати та неухильно дотримуватись в тому числі Правил дорожнього руху.

Популярні новини зараз
Виплати 4 тисячі євро: як отримати Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

Як відомо, зараз Правила дорожнього руху вивчають лише слухачі автошкіл.

Нагадуємо, що в Україні готують низку кардинальних змін до Правил дорожнього руху — відповідний законопроект був поданий до Верховної Ради.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в Україні оголосили війну п'яницям за кермом: ці штрафи "закодують" любителів залити за комірець.

Також "Знай.ua" інформував про те, що порушення ПДР обійшлося водіям в кругленьку суму, витрати українців показали у цифрах.