За минулий рік в Україні було зафіксовано понад 300 тисяч порушень швидкісного режиму, передбаченого правилами дорожнього руху, повідомляє Патрульна поліція.

Допомагав правоохоронцям ловити порушників новий пристрій Truecam, який вимірює швидкість руху транспортного засобу. Усього любителі їзди з вітерцем отримали штрафи на загальну суму понад 100 мільйонів гривень. Більшу частину цих штрафів порушники вже сплатили, а ще близько 10 мільйонів мають сплатити найближчим часом.

Порушення ПДР, фото: Вголос
Порушення ПДР, фото: Вголос

Варто зазначити, що лише за жовтень минулого року штрафи на загальну суму в мільйон гривень отримали київські водії за рух смугами, призначеними для громадського транспорту.

Нагадуємо, що після новорічних та різдвяних свят у Києві знову заборонили парковку транспорту на великій кількості вулиць у центрі міста.

Популярні новини зараз
Сонячні панелі – не панацея: мешканці багатоповерхівок не позбавляться відключень світла Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, водіїв почнуть штрафувати через дітей.

Також Знай.ua писав, водії зможуть замовити та відновити посвідчення онлайн.