Беручи швидкий дрібний кредит, потрібно бути дуже уважним для того, щоб не стати жертвою нової шахрайської схеми, повідомляє портал РБК-Україна.

Як відомо, для того, щоб отримати швидкий кредит, потрібно лише заповнити в інтернеті заяву, додати до неї своє фото з розгорнутим паспортом. Деякі сайти також вимагають скан паспорта та реквізити рахунку чи картки.

кредитне шахрайство
кредитне шахрайство

Ці дані перехоплюють аферисти, які на них відкривають такі самі кредити, але в інших організаціях, а потім жертві приходить повідомлення про наявність заборгованості по кредиту. Якщо людина відмовляється сплачувати цю заборгованість, співробітники компанії починають дзвонити та погрожувати її родичам та друзям, а також можуть передати борг колекторським компаніям.

Зазвичай, шахраї беруть в кредит невеликі суми, для яких не потрібна особиста присутність та не треба підписувати документів. Поліція в таких випадках безсила, тому єдиний спосіб не стати жертвою цієї схеми — уважніше ставитись до особистої інформації та не передавати скани та фотографії документів третім особам через інтернет.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник знайшов нового "Холостяка" після фіналу зі Златою Огнєвіч

Донька загиблого у ДТП з 16-річним мажорам звернулася до українців: "Батько в морзі, а він відчуває свою безкарність"

Міністр КМУ Олег Немчінов розповів, які області потраплять до червоної зони карантину з кінця жовтня

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

Нагадуємо, що в Україні з’явились підроблені банкноти номіналом у 200 гривень зразка 2007 року.

Як раніше повідомляв портал Знай.uа, "ПриватБанк" попередив своїх клієнтів про нові схеми шахраїв.

Також портал Знай.uа розповідав про те, що українці знайшли спосіб перетворити купюру в 1000 гривень на засіб заробітку.