В цей день відзначають день пам'яті мучениці Татіани Римської. В народі було дуже багато різних традицій і прикмет для цього дня. Але зараз ми відзначаємо 25 січня і День студента, тому що є свої заборони і речі, які потрібно зробити тільки студентам. Але так як ще і молодик, то зазначають Китайський Новий рік, який теж наповнений цікавими традиціями і правилами, яких краще дотримуватися.

Свята 25 січня, фото: Азбука веры
Свята 25 січня, фото: Азбука веры

Що потрібно зробити в Тетянин день

За народними прикметами і християнськими традиціями, у цей день радять бути добрими і допомагати нужденним. Ви можете подати милостиню і просто допомогти близьким і навіть незнайомим людям. Доброта і співчуття повернуться вам сповна. Бажано також погодувати птахів і тварин, у яких немає господарів. Тоді ви зможете розбагатіти.

За традицією готують обід для всієї родини, особливо смачний. А для померлих родичів залишають тарілку з їжею і місце за столом. Також вважається, що якщо загадати бажання, то воно обов'язково здійсниться. Однак для цього потрібно дивитися на сонце на самому високому місці неподалік від вас.

Народні прикмети на 25 січня

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Що потрібно зробити в День студента

Є кілька популярних студентських традицій. Одна з них – закликати Шару. Для цього потрібно вийти на балкон або виглянути у вікно, потрясти заліковкою і прокричати: «Шара, прийди». Є повір'я, що якщо вам відповіли «Вже в дорозі», то значить ви зможете добре здати всі предмети. За іншою традицією 25 січня потрібно на останній сторінці заліковки намалювати будинок з трубою. Будинок може бути маленьким, а от дим – довгим, тоді навчання буде йти легше. Ще сьогодні намагаються напитися, не мити голову і не читати, щоб найближчий іспит не пройшов складно.

Традиції Китайського Нового року

Найголовніша традиція – провести час разом, красиво одягнутися і приготувати побільше смачної їжі для столу. Тоді рік мине щасливо і заможно. А решта дуже сильно залежить від того, якої тварини зараз настає рік.

Як повідомляв Знай.uа для власників ID-карток дуже багато чого зміниться вже в цьому році.

Також Знай.uа писав, з'явилися перші можливі заражені коронавірусом в Україні.

Як повідомляв Знай.uа при вступі у вищі навчальні заклади будуть деякі зміни для студентів.