Український уряд планує найближчим часом ввести компенсацію за затримку виплати зарплат або пенсій українцям. Про це стало відомо після засідання Кабінету Міністрів, йдеться в Telegram каналі прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

Так, Кабмін ініціює здійснення компенсацій українцям у випадку затримок з виплатами. Відомо, що законопроект буде подано на розгляд до парламенту. Це питання обговорювалося на засіданні уряду в п'ятницю, 24 січня.

Пенсіонери
Пенсіонери
comments.ua

Для усунення корупційних ризиків встановлено вичерпний перелік грошових доходів громадян, за порушення термінів виплати яких проводиться компенсація:

- пенсії або щомісячне довічне грошове утримання;

Популярні новини зараз
Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

- соціальні виплати;

- стипендії;

- заробітна плата (грошове забезпечення);

- сума індексації грошових доходів громадян.

При цьому про механізм подібних компенсацій поки що нічого не пояснюється.

скріншоти

Нагадаємо, Державна казначейська служба оприлюднила нові рахунки IBAN для зарахування податків, які запрацювали з 1 січня.

Як повідомляв портал Знай.uа, Верховній Раді запропонували дозволити окремим жінкам виходити на пенсію з 50 років.

Також портал Знай.uа писав, що у Києві завдяки новій формулі розрахунку вартості опалення сума у платіжках за грудень зменшилася на 22-23%.