22 січня, у Полтавській області в школі на перерві померла 14-річна дівчинка. Їй стало погано після уроку і викладачі викликали швидку допомогу. Коли приїхали медики з'ясувалося, що у школярки, яка вчилася у восьмому класі, були проблеми з серцем.

Загибла Вікторія Кононенко померла на руках у медиків, лікарі не змогли врятувати її. Розтин показав, що вона померла від гострої серцевої недостатності.

У п'ятницю, 24 січня, Вікторію поховали в селі Максимівка Кременчуцького району. Подруга загиблої Марієн Слюсаренко розповіла, що у Віки були проблеми з серцем, вона розповідала, що їй повинні замінити серцевий клапан, але потрібна була дорога операція. В той день дівчинка відчувала себе погано. Перед смертю на перерві вона обняла подружку, повідомляє "суспільна служба. Полтава".

За словами директора школи, медсестра навчального закладу до приїзду медиків надавала Віці першу допомогу, але це не допомогло зберегти дівчинці життя.  
У родині загиблої ще троє дітей. Батьки живуть не багато, матері доводилося їздити в Київ на заробітки, щоб зібрати кошти на лікування доньки.

Дедалі у відео:

 

Популярні новини зараз

Заражені українські заробітчани не зможуть потрапити додому - покинули в океані

Відмивають від коронавірусу? У Львові транспорт оточили люди з губками і милом

Стихія влаштує киянам чорну п'ятницю 28 лютого

Українцям заборонять відпочивати в суботу, новий трудовий договір стане випробуванням

Показати ще

Нагадаємо, раніше у російському місті Миколаївськ-на-Амурі Хабаровського краю горе-мати залишила місячну дитину на балконі в 20-градусний мороз. Через кілька годин немовля померло від переохолодження

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві – чергова страшна знахідка. На цей раз у сміттєвому баку було виявлено труп дитини

Також "Знай.ua" писав, що  у 2020 році в Україні розпочалася медична реформа, які зміни очікують українців.