Міжнародний день митника

Це професійне свято для митників всього світу. В цей же день у 1953 році відбулася перша сесія Ради митного співробітництва в Брюсселі, яку пізніше назвали Всесвітньою митною організацією. Тоді 17 країн Європи представили голів своїх митних служб, а у 1983 році цей день вибрали для свята.

День працівника контрольно-ревізійної служби України 

6 січня 1993 року підписали Закон «Про державну контрольно-ревізійну службу» нашої країни. З цього року це професійне свято відзначають кожне 26 січня. У 2015 її реорганізували в Державну аудиторську службу. В цей день її співробітники отримують привітання та підводять підсумки своєї роботи.

День Австралії

Це національне свято в Австралії, яке символізує освоєння континенту європейцями. В цей же день в 1788 році в бухті Сіднея висадився Артур Філіп, капітан, підняв британський прапор. Він і заснував першу колонію, яка називалася Новий Південний Уельс. А нове поселення назвав Сіднеєм.

Популярні новини зараз

Погода на 18 лютого для всієї України стане репетицією весни

Названа донька Потапа повністю оголилася після душу і змусила фанатів червоніти

Під Києвом безслідно зникла 12-річна принцеса, трагедія Даші Лук'яненко перед очима

Піді Львовом фура перетворилася на купу металобрухту через вибух колеса

Показати ще

Під час свята по всій країні показують висадку цього першого флоту, скрізь проводять паради і регати. І звичайно ж свято не обходиться без феєрверків, найбільші з яких проходять у Перті. У Сіднеї проводять музичний фестиваль, а в Аделаїді проводять матч з крикету.

День Республіки в Індії

Цей день ввели в 1950 році, як свято, яке відзначає прийняття Конституції Індії та коли країна стала республікою, а не британським домініоном. Хоча незалежність була проголошена ще в 1947 році. І хоча Конституції вже прийняли в 1949 році, силу вона набрала лише 26 січня 1950 року.

Православні свята:

  • День пам'яті мучеників Єрмила та Стратоніка.

Народні прикмети на 26 січня

Єрмілов день

У народі цей день отримав назву на честь церковної дати, встановленої в пам'ять мучеників Єрмила та Стратоніка Синигидонских (Белградських). Наші предки вважали, що цей день потрібно обов'язково провести вдома, тому що зазвичай бувало неймовірно холодно. Навіть була приказка: «Ярема на печі — хворобу здолай і більше не хворій».

Іменини в цей день

Афанасій, Максим, Петро, Яків

Як повідомляв Знай.uа, паспорт українцям більше не потрібен.

Також Знай.uа писав, в Україні під підозрою на коронавірус вже є три людини.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила ще один спірний закон. Українці вже придумали йому назву.