У Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується підсилити покарання за рекламу розповсюдження наркотиків, яку часто малюють на парканах та стінах будівель.

Автори законопроекту пропонують нанесення реклами продажу наркотиків карати штрафом у розмірі 51 тисяча гривень, або відправляти за це за грати на 5 років. А за повторну рекламу наркотиків пропонується саджати вже на сім років. Також пропонується збільшити терміни ув’язнення за розповсюдження наркотиків організованими угрупуваннями з 6-10 до 8-15 років.

Наркотики у школах, from-ua
Наркотики у школах, from-ua

За словами авторів законопроекту, ця ініціатива необхідна, оскільки за останні десять років більш ніж в три рази зросла смертність серед тих, хто знаходиться на обліку в наркодиспансерах, а також кільксть психічних розладів через вживання наркотиків.

Проте, експерт Харківського інституту соціологічних досліджень Денис Кобзін вважає, що підсилення покарання не змінить ситуації. На їхню думку головне — не суворість, а невідворотність покарання.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик обійняла білявого красунчика і підказала секрет солоденького - "Без напрягу"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

“Давно доведено кримінологами, що суворість покарання не впливає на масштаби злочинності. Навіть смертна кара не вплине. Вплинути може невідворотність покарання. Важливо, щоб злочину були своєчасно виявлені і винні – покарані”. Денис Кобзін

Нагадуємо, що нещодавно у Білій Церкві Київської області затримали лікаря, який продавав своїм пацієнтам наркотики.

Як повідомляв Знай.uа, європейський друг подарував Україні десятки мільйонів на реформи: з чого почнуть "слуги народу".

Також Знай.uа писав про те, що юних львів'ян накрили на приторговуванні наркотиками.