Українська скандальна адвокат і блогер Тетяна Монтян, яка активно висловлює підтримку російським окупантам, відвідала Донецьк. Відповідні фото з'явилися в мережі.

"Коротше, я вже в Донецьку. Бухаємо пивасик з Жуковою (Ольга Жукова, журналіст "Комсомольської правди". – Ред.), – Монтян написала в Facebook 24 січня.

Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан оприлюднив у мережі знімок Монтян поруч з терористом Геннадієм Дубовим. Він закликав правоохоронців перевірити факт відвідування нею окупованих територій.

"Або вже підігрівають сценарій "мир, дружба, жуйка"? Хоча про що говорити, якщо представники розвідки "Оплоту" у столиці нормально себе почувають", – зазначив він.

Популярні новини зараз

Архівні фото Хрещатика розлетілися мережею: як виглядала головна вулиця Києва 100 років тому

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Також Монтян в окупованому Донецьку взяла участь у місцевій програмі "ОплотТВ".

"Особливо наслаждают воплі псевдодонецких, а насправді проукраїнських патріотів про те, що ми з Андрієм зрадили інтереси Донбасу, запросивши на розмову Монтян. При цьому вони забувають, що Тетяна з 2014 року – це наш відданий друг і союзник", – Кофман написав у Facebook.

Приїзд Монтян в Донецьк обурив окупантів. Так, навіть у підконтрольному окупантам ресурсі "Донецький абориген" написали про її візит з обуренням і відзначили, що вона нібито виступала адвокатом захисту членів УНА-УНСО.

Нагадаємо, скандальна Монтян запросила Путіна знищити українців.

Як повідомляв Знай. ua, скандальна Монтян "відкусила" частина України.

Також Знай. ua писав, що скандальна Монтян накинулася на Томос.