Глава комітету парламенту з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила про те, що пенсійний вік українців будуть збільшувати щорічно на один місяць. Попри те, що збільшення пенсійного віку визнали неконституційним, цей процес залишається неминучим.

"Є дослідження Світового банку. У ньому йдеться про те, що у 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи у нас пенсію за формулою будуть отримувати 40% громадян. Всі інші будуть отримувати мінімальну пенсію", - повідомила вона. Галина Третьякова

Популярні новини зараз

За межами Китаю коронавірус підкосив відразу 99 людей, серед жертв – українці

Головне за день понеділка, 17 лютого: ціни зростуть вдвічі, Мендель "взули" на повну, а Богдан втік з України

Ані Лорак оголила груди, але фанатів турбують сумні очі красуні

АТБ здивував своїх покупців улюбленим фруктом сумнівної якості, українці лютують

Показати ще

українські пенсіонери, фото Главред
українські пенсіонери, фото Главред

За словами Третьякової, підвищення пенсійного віку не уникнути. За її словами, вирівняти ситуацію з пенсіями в Україні можливо тільки шляхом збільшення пенсійного віку.

"Зараз склалася ситуація: або ми залишаємо пенсійний вік, і у нас поступово, не в часи нашого президента, буде погіршуватися ситуація, або приймаємо рішення, що з 2023 збільшуємо пенсійний вік один раз в рік на один місяць", - сказала Третьякова. Галина Третьякова

Причиною збільшення пенсійного віку назвали те, що для пенсійної системи орієнтиром є тривалість життя людей, які досягли пенсійного віку, тобто скільки вони живуть з моменту виходу на пенсію до смерті. А зараз в Україні 11,3 млн. пенсіонерів, з яких більше тисячі — люди, які досягли столітнього віку.

Галина Третьякова, InfoResist
Галина Третьякова, InfoResist

Нагадаємо, в Україні змінять систему прописки, як зареєструвати місце проживання

Як повідомляв портал "Знай.ua", названо найпопулярніші професії в Україні: кому і скільки готові платити роботодавці

Також "Знай.ua" писав, що кількість безробітних через декілька років значно збільшиться: "Працюватимуть лише..."