Глава комітету парламенту з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила про те, що пенсійний вік українців будуть збільшувати щорічно на один місяць. Попри те, що збільшення пенсійного віку визнали неконституційним, цей процес залишається неминучим.

"Є дослідження Світового банку. У ньому йдеться про те, що у 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи у нас пенсію за формулою будуть отримувати 40% громадян. Всі інші будуть отримувати мінімальну пенсію", - повідомила вона. Галина Третьякова

українські пенсіонери, фото Главред
українські пенсіонери, фото Главред

За словами Третьякової, підвищення пенсійного віку не уникнути. За її словами, вирівняти ситуацію з пенсіями в Україні можливо тільки шляхом збільшення пенсійного віку.

"Зараз склалася ситуація: або ми залишаємо пенсійний вік, і у нас поступово, не в часи нашого президента, буде погіршуватися ситуація, або приймаємо рішення, що з 2023 збільшуємо пенсійний вік один раз в рік на один місяць", - сказала Третьякова. Галина Третьякова

Популярні новини зараз
Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush В Україні назріває дефіцит солодкого перцю: що говорять аграрії У росії пригрозили своїм же громадянам розстрілом за поширення фейків: "Потрібно розвиватися" Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права"
Показати ще

Причиною збільшення пенсійного віку назвали те, що для пенсійної системи орієнтиром є тривалість життя людей, які досягли пенсійного віку, тобто скільки вони живуть з моменту виходу на пенсію до смерті. А зараз в Україні 11,3 млн. пенсіонерів, з яких більше тисячі — люди, які досягли столітнього віку.

Галина Третьякова, InfoResist
Галина Третьякова, InfoResist

Нагадаємо, в Україні змінять систему прописки, як зареєструвати місце проживання

Як повідомляв портал "Знай.ua", названо найпопулярніші професії в Україні: кому і скільки готові платити роботодавці

Також "Знай.ua" писав, що кількість безробітних через декілька років значно збільшиться: "Працюватимуть лише..."