Окупований Крим охопив сильний шторм і намело 30 сантиметрів снігу. Шалена стихія натворила лиха - майже повністю знищено прибережні дороги і кілька сталевих споруд. Біля Ялти через стихію затонуло судно.

Скріншот, кадр з відео

Страшний шторм в окупованому Криму наробив біди у селищі Приморське під Феодосією. У мережі з'явилося відео, на якому видно стихію, яка розгулялася.

"Хвилі омивають дорогу в Приморському, ускладнюють рух. А дана ситуація стала можливою після активного "благоустрою" адміністрацією пляжів. Викосили Траву, утримуючу пісок, будок на пляжах понатикали. Коли сильний вітер, то пісочні бархани – на дорозі, а коли сильний шторм, то море на дорозі", - розповів місцевий житель.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: небезпека для родин воїнів ЗСУ, українці масово повертаються з-за кордону, а окупанти здаються в полон Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Тим часом, проїзд на плато Ай-Петрі закритий, а інші гірські дороги знаходяться у жахливому стані і практично непридатні для пересування автомобілями з-за сильних снігопадів. Відзначається, що в гірській місцевості сильний шквальний вітер, снігопад посилюється і вже намело більше 30 см снігу.