В Україні в черговий раз мають намір підвищити пенсійний вік. І як один з аргументів на захист цього рішення українська влада призводить пенсійний вік в Європі - де він дійсно вище.

Пропонуємо переглянути вам проаналізований матеріал пенсійного віку в різних європейських країнах та порівняти його з українським. А заодно з'ясувати, чому в нашій країні не можна спиратися на цей європейський показник.

Пенсійний вік в Україні та за кордном

Так виходить, що проаналізувавши декілька країн ми бачимо наступну тенденцію. Пенсійний вік має безпосередньо залежати від середньої протяжності життя людей, чи є сенс заставляти працювати людей майже до їх смерті?

Так, до прикладу, в Україні середня тривалість життя 72 роки, в той час, як в Італії живуть до 83,4 років в середньому. Але при цьому, лише одна Данія, де середня тривалість життя на майже на десять років вища за нашу, має один з найбільших показників пенсійного віку, а саме 67 років. В середньому ж по Європі пенсійний вік не перевищує позначку 62 років.

Популярні новини зараз
Боротьба продовжиться до останнього живого агресора: Швеція разом із партнерами почне виробляти зброю для ЗСУ Відому акторку Енн Хеч із "Шість днів, сім ночей" відключать від апаратів після ДТП, мозок вже помер: "Вона не виживе" Переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Курилова розповіла про порчу на путіні: "Цього не буде" У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше повідомили, що в Україні при нестачі страхового стажу його можна докупити.

Також "Знай.ua" писав, навіщо необхідно докуповувати страховий стаж