Директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко опублікував пост у мережі Facebok, у якому розповів про запуск системи автоматичної фіксації правопорушень на дорогах.

Так, Шевченко написав пост про тестовий період автоматичного фіксування правопорушень на українських дорогах. Поки що лише в Києві розміщено 20 камер, які протягом усього випробувального періоду фіксували та передавали інформацію у центр збору.

"Сюди стікається вся інформація з поки що 20 камер (буде більше) у столиці, яку оброблять поліцейські Патрульнoї поліції України. Саме тут формуватимуться так звані «листи щастя», тобто постанови про адмін правопорушення, які поштою призиватимуть правопорушникам”, - розповідає правоохоронець.

Центр управління автоматичною фіксацією правопорушень, Facebook
Центр управління автоматичною фіксацією правопорушень, Facebook

Окрім того, Шевченко у своєму дописі поскражився, що навіть 20 камер встигли зафіксувати таку кількість порушень, що отримана цифра здивувала навіть спіробітників МВС.

На завершення, представник міністерства нагадав показники обмеження швидкості на українських дорогах: "Не забувайте про обмеження 50 км/год у місті та 80 км/год тільки на окремих ділянках міста і суто у теплу пору року".

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Україна ускладнила правила в'їзду для іноземців: збиратимуть "біоматеріал".

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали новий список штрафів за порушення ПДР - від "євробляхерів" до електрокарів.

Також "Знай.ua" писав, що водії отримають "листи щастя": коли чекати нових штрафів.