У відомій українській мережі супермаркетів стався нещасний випадок. З'явилася інформація, що у львівському магазині "Сільпо", в прямому сенсі слова, "згоріла" на роботі одна зі співробітниць. Так, жінці 1965 року народження, яка працювала продавчинею, стало дуже зле на ранковій зміні.

Про це стало відомо завдяки повідомленню ГУ Держтруда у Львівській області.

Швидка допомога, фото: bilyayivka.city
Швидка допомога, фото: bilyayivka.city

"Жінка о 7:15 прийшла на роботу. Під час перевдягання в жіночій роздягальні у неї погіршився стан здоров'я — відняло мову і перекосило обличчя. Швидка медична допомога, яка прибула на виклик, забрала потерпілу до лікарні, де жінка померла. Ймовірна причина смерті - інсульт.", - зазаначаэться в повідомленні.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз
ТЦК підуть по квартирах: мобілізацію суттєво посилять Літні канікули пропонують скоротити: що пропонують взамін ТЦК посилено шукатимуть цих чоловіків: хто потрапить під літню хвилю мобілізації Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн
Показати ще

Нагадаємо, раптово померла журналістка "Громадського" Ольга Шеремет, відома репортажами з Ради.

Як повідомляв Знай.uа луна китайського коронавіруса прозвучало в Дніпрі, місто заполонили люди у білих халатах і масках.

Знай.uа писав, помер режисер-аніматор Олег Педан, деталі загадкової загибелі.