Український блогер Михайло Шнайдер звернув увагу на роботу комунальних служб, а точніше на її відсутність, та показав вщент розтрощену дорогу Полтава - Кишинів. Відповідну публікацію він розмістив у Facebook.

Дорога Полтава-Кишинёв. Вот с неё и начнём запуск "Гиперлупа".

Geplaatst door Mihail Shnayder op Dinsdag 25 februari 2020

Дорога Полтава- Кишинів. Вот з неї ми і розпочнемо запуск "гіперлупа" - написав він у дописі

Раніше відомий український блогер і журналіст Михайло Шнайдер звернув увагу своїх читачів на те, як йдуть справи з дорожнім покриттям в Полтавській області. Блогер показав знімок, на якому можна побачити вельми сумну і тривожну картину. Дорога, яка майже відсутня.

Популярні новини зараз
Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи "Навіщо вчитись, якщо завтра мобілізують": молодь масово ігнорує вступ до вишів Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
Показати ще

"Дорога" Лохвиця-Лубни. Тут повинен був проходити "Гиперлуп". Але після снігу, щось пішло не так - написав у публікації блогер

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше блогер показав, як комунальники кладуть асфальт в розпал зими