Цей день завжди вважався якщо не магічною, то досить незвичайної датою, коли багато що можливо. Але можливості не завжди добре впливають на людину і можуть принести безліч нещасть, якщо провести день неправильно або нехтувати якимись правилами. Тому й наші предки, і багато інших народыв, і астрологи дотримувалися своїх прикмет, щоб не накликати на себе біду.

Не думайте про погане і концентруйтеся тільки на хорошому. Будь-який негатив проникне і у вашу майбутню долю. Також постарайтеся не з'ясовувати стосунки, не конфліктувати. Крім того, що це може негативно позначитися на самих відносинах, ви ще і проявите енергію руйнування, а цього завжди треба уникати будь-якими способами. На забувайте, що для наших предків це був день веселощів, оновлення природи, позитиву і гарного настрою. А значить потрібно і день цей провести так само.

Весняне рівнодення, фото: pixabay
Весняне рівнодення, фото: pixabay

Якщо ви проводите час на природі, то ви можете скористатися цією ситуацією і провести кілька ритуалів. Насправді найкраще дійсно проводити цей час ближче до дерев, лісів, рослин і всього живого. Можете навіть зустріти світанок -- це добре вплине на вас. Але не часто випадає така можливість, тому важливо використовувати у цей день вогонь. Саме він є головною стихією дня. Розпаліть багаття або хоча б запаліть свічку вдома. А щоб отримати більше енергетики дня - вирушайте до джерела.

Ні в якому разі не ображайтесь ні на кого в цей день і постарайтеся зробити так, щоб на вас теж не таїли образу, інакше постраждає ваша енергетика та успішність. Позбавтеся від всіх негативних емоцій. А коли стемніє, не виходьте на вулицю без ліхтарика або свічки. Такий світ зможе захистити вас від нечисті. Ще у весняне рівнодення заборонено садити вербу. Якщо ця заборона не послухати, можна скоро померти.

Популярні новини зараз

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Як повідомляв Знай.ua, враховуючи швидкість поширення страшного коронавіруса по всій планеті, в Україні з'являться спеціальні тести, щоб самостійно перевіряти наявність цього захворювання. Вже навіть відома приблизна ціна.

Також Знай.ua писав, українцям розповіли, по яких предметах буде ЗНО в цьому році, в які саме дати буде проходити тестування учнів 11 класів і до якого числа можна зареєструватися.

Нагадаємо, в кінці березня буде День весняного рівнодення, який вважається дуже незвичайним і навіть магічним днем. Ми розповідали, як можна загадати бажання в цей день так, щоб воно точно збулося.