Весь світ 30 березня відзначає дату без перебільшення планетарного масштабу – День захисту Землі. За такою абстракцією, як не дивно, ховаються речі, котрі стосуються кожного з нас.

Точно складно сказати, хто був автором ідеї, і чи має взагалі ця людина відношення до організацій із захисту природи.

Головний меседж свята – змусити замислитися про те, як завдяки необдуманим вчинкам ми шкодим навколишньому середовищу. В якому, до речі, жити нашим дітям і внукам.

Історія бере початок на арабських територіях, зайнятих Ізраїлем, з 1976 роки 30 березня було визнано днем ​​пам'яті мирного населення, убитого ізраїльськими поліцейськими: тобто день скорботи і очікування миру.

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Часу залишилось обмаль: треба встигнути зробити це з трудовими книжками Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру
Показати ще

Так само, як відбувається із природою. Людство презентує численні винаходи і паралельно не може впоратися із переробкою сміття, перетворюючи земну кулю на суцільне звалище. Гоняться за новою технікою, не залишаючи місця для диких тварин, будуючи заводи і фабрики на їх території. Як наслідок – численні рідкісні види просто назавжди зникають з планети.

Сьогодні прийнято нарешті почати із себе, з невеликих непомітних дрібниць. По всьому світу до цієї дати намагаються приурочити різні екологічні акції, що закликають людей дбайливо ставитися до живої і неживої природи.

Днями в Україні 33 міста приєднались до Години Землі, серед них - , Київ, Львів, Харків, Одеса, Бердянськ, Броди та інші. Там проводили флешмоби та концерти при свічках, а також відключали освітлення центральних об'єктів.

Година Землі

Міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF, в рамках якого останньої або передостанньої суботи березня організація закликає людей, організації та комерційні установи символічно вимкнути необов'язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Дивіться: день Землі

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям нагадали, чого не можна робити у Страсну п'ятницю.