Міграційна служба не припинила свою роботу в умовах проведення карантинних заходів. Служба забезпечує надання населенню адміністративних послуг в екстрених випадках – коли терміново потрібен паспорт або довідка про проживання для отримання публічних, адміністративних і фінансових послуг, коли потрібен закордонний паспорт для термінового виїзду за кордон на лікування тощо. Про це повідомляє Центральне міжрегіональне управління ДМС р. в Києві та Київській області.

У столиці 2 територіальних підрозділів ЦМУ ДМС р. в Києві та Київській області продовжують оформляти паспорти за необхідності: Печерський районний відділ – на правому березі і Дніпровський – на лівому. Так само за окремим графіком працюють районні та міські відділи в Київській області. Також залишилося 2 відділу документування іноземців, куди можна звернутися для оформлення або пробовження посвідки на проживання в Україні в екстрених випадках (вул. Б. Хмельницького, 10 та вул. Березняківська, 4а).

На час проведення карантину суб'єкти звернення будуть обслуговувати тільки за визначеними адресами і тільки у виняткових випадках за такими напрямками:

  • оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки замість втраченого або викраденого;
  • оформлення ID-карти або посвідки на тимчасове та постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних і фінансових послуг;
  • вклеювання фотокарток у паспорт-книжечки з досягнення особою відповідного віку;
  • оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв'язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов'язаною з нагальною потребою в лікуванні виїжджає або особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном.

При відсутності екстреної потреби людини обслуговувати не будуть, навіть якщо є попередній запис до електронної черги. Наголошується, що люди, які скоїли раніше оплату адміністративні послуг зможуть скористатися нею пізніше після скасування карантину.

Популярні новини зараз

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

При цьому видача виготовлених документів, сформованих довідок і виписок відбувається в звичайному порядку усіма територіальними підрозділами ЦТУ ДМС р. в Києві та Київській області. Але отримувати їх під час карантину не обов'язково, адже паспортні документи зберігаються в підрозділах протягом року. Якщо готовий вид на проживання, іноземець може отримати її після завершення протиепідемічних заходів, оскільки певний строк для реєстрації свого місця проживання буде відстрочено.

Якщо ж незважаючи на наведені аргументи ви вважаєте, що причина звернення невідкладна і вимагає обов'язкового відвідування підрозділи Міграційної служби, слід дотримуватися рекомендацій МОЗ: користуватися захисною маскою і дезінфікуючими засобами, не створювати скупчення людей в підрозділі і пам'ятати про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (мінімум 1,5 метра). Подбайте про власну безпеку, бережіть себе та своїх рідних і будьте здорові.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, влада змінили максимум пасажирів у транспорті.

Як повідомляв Знай. ua, 7 тисяч українців закрили на самоізоляції.

Також Знай. ua писав, як і навіщо оформляти паспорт в період пандемії.