В Україні у період карантину активізувалися люди з великим бажанням заробити зайву копійку і повною відсутністю совісті та свідомості - шахраї. В критичних умовах багато українців залишились без роботи, а хитрорукі злодюжки вигадали нову шахрайську схему обкрадання банківських карток.

Поліція попередила про нової шахрайської схеми обкрадання банківських карток. Шахраї спекулюють на доплатах за 1000 грн, для пенсіонерів. Ось такого штибу пенсіонерам розсилають повідомлення, в умовах паніки багато хто ведеться на пропозиції.

За інформацією поліції, спочатку людина отримує SMS-повідомлення нібито від Національного банку України. В тексті повідомлення йдеться: "Вам було нараховано одноразову допомогу в надзвичайній ситуації в розмірі 1000 гривень". Також у повідомленні вказані номери телефонів "для довідок".

Тож українським пенсіонерам слід бути дуже обачними, щоб не віддати шахраям останнє.

Популярні новини зараз
Тариф може подорожчати майже вдвічі: комуналка виверне кишені українцям Без світла буде все місто: в обленерго терміново попередили українців про відключення Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Показати ще
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше