Лікар – героїчна професія, особливо в такий складний для планети час, як пандемія. Тому благодійні організації і UNICEF організовують спеціальний флешмоб, в якому кожна людина може висловити свою подяку. До проекту в Україні вже приєднуються відомі особистості – зірки і лідери думок, а також представники громадянського та бізнес-сектору.

Наталія Тулінова, засновниця агентства “Здорові комунікації”, яке виступає одним з організаторів флешмобу, вважає, що таким чином людина може висловити своє ставлення до того, що кожен день роблять лікарі. При цьому багато людей активно критикують їх, і не помічають тих героїчних вчинків, які здійснюють доктора щодня. На думку Тулиновой, зараз подяку для лікаря особливо важлива.
Прийняти участь у флешмобі можуть абсолютно всі. Для цього потрібно написати свою історію про те, як доктор став для них спасителем або прикладом. Можна опублікувати повідомлення або відеозвернення, і супроводити його хештегом #дякуюлікарю. Так ви зможете зробити приємне людям, чиї вчинки часто залишаються в тіні. Але від їх дій залежить здоров'я або навіть життя кожного з нас.

Як повідомляв портал Знай.uа, українцям на карантині підготували ряд змін – податкові канікули та відстрочка по платежах.

Також портал Знай.uа писав, чого не варто робити на вулиці і серед людей, щоб зупинити пандемію коронавіруса.

Популярні новини зараз
Терорист Стрєлков-Гіркін розповів, що ФСБ хотіло поставити Добкіна на чолі "ХНР" за місяць до війни Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Чоловік Олі Полякової відзначає 58-річчя: але без шикарної вечірки як минулого року Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..."
Показати ще