Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов звернувся до українських вчителів з важливого питання в розпал карантину через коронавіруса. Про це він написав у Facebook.

"Педагоги мають право на повну зарплату. Сьогодні, в перший день місяця лікарі почали отримувати зарплату за березень - а вже є повідомлення, що деякі керівники на місцях, використовуючи складній ситуації, вирішили "голити на вчителів і платити вчителям з точки зору карантину дві третини навіть не середня зарплата, а тільки посадового окладу, без доплата та посібників. Дуже шкода, що деякі місцеві влади в різних регіонах України вирішили в цьому і без такої складної ситуації також зробити посаду вчителів ще складніше", - написав він.

Горбачов зазначив, що не беруть до уваги те, що багато вчителів зараз працюють понаднормово, тому що намагаються організувати дистанційне навчання.

"Ще одне вкрай негативний порушення - вимога для викладачів і викладачів відправитися у відпустку: особливо коли вони вимагають піти без збереження зарплати". керівники в місцях, які чинять опір таким свавілля на грані злочину порушення, по-перше, права освіти: студенти й студенти. Бо якщо вчитель відправлений у відпустку, тим самим менеджер позбавляє студентів права на освіту: бо яка дистанційна робота може бути у відпустці?", - написав омбудсмен.

Він зазначив, що вчителям зараз платять дві третини окладу або відправляють у відпустку не тільки несправедливо, але і незаконно. Також він дав вчителям алгоритм дій, якщо вони зіткнулися з несправедливим ставленням на своєму робочому місці.

Популярні новини зараз

Розлученням не відскіпався – Ані Лорак позбавила колишнього чоловіка мільйонного заробітку

Під Дніпром по вулиці розгулює диво природи в "масці"

Найкращі анекдоти на середу 27 травня піднімуть ваш настрій на голову вище

Літо готує українцям аномальну погоду, метеорологи дали дивний прогноз

Показати ще

"Тому прошу колег, які не отримали юридичну зарплату під час карантину - або сумніваються в правильності забивши такому послідовності, діяти в такій послідовності:

📌 Перший - і обов'язково - зв'язатися з главою закладу освіти з письмовою заявою з проханням відключити, чому ви особисто отримали саме таку зарплату.

📌 Якщо вам відмовлено у відповіді або дайте відповідь на те, що заробітна плата знижена через карантин - офіційно повідомте Службу Уповноваженого з питань освіти, відправивши звернення через форму на https://bit.ly/2XbtFvB. Велике прохання: якщо вам не важко, відразу вказати прізвище, ім'я та батько вашого керівника департаменту (управління, департаменту освіти та Вашого керівника адміністративного підрозділу (керівник Сильрады, району, UTC, міста і т. д.) В цьому році ми будемо раді бачити вас у цьому Це значно прискорить розгляд апеляцій", - розповів Горбачов.

ПЕДАГОГИ МАЮТЬ ПРАВО НА ПОВНОЦІННУ ЗАРПЛАТУ Сьогодні, у перший день місяця, освітяни почали отримувати зарплату за...

Geplaatst door Освітній омбудсмен Сергій Горбачов op Woensdag 1 april 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше  

Нагадаємо, київських школярів змусили вчитися онлайн, карантин уроків не перешкода.

Як повідомляв Знай. ua, розлючений матуся "розтоптала" онлайн-навчання Зеленського.

Також Знай. ua писав, що школярі переходять на онлайн-навчання.