Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов звернувся до українських вчителів з важливого питання в розпал карантину через коронавіруса. Про це він написав у Facebook.

"Педагоги мають право на повну зарплату. Сьогодні, в перший день місяця лікарі почали отримувати зарплату за березень - а вже є повідомлення, що деякі керівники на місцях, використовуючи складній ситуації, вирішили "голити на вчителів і платити вчителям з точки зору карантину дві третини навіть не середня зарплата, а тільки посадового окладу, без доплата та посібників. Дуже шкода, що деякі місцеві влади в різних регіонах України вирішили в цьому і без такої складної ситуації також зробити посаду вчителів ще складніше", - написав він.

Горбачов зазначив, що не беруть до уваги те, що багато вчителів зараз працюють понаднормово, тому що намагаються організувати дистанційне навчання.

"Ще одне вкрай негативний порушення - вимога для викладачів і викладачів відправитися у відпустку: особливо коли вони вимагають піти без збереження зарплати". керівники в місцях, які чинять опір таким свавілля на грані злочину порушення, по-перше, права освіти: студенти й студенти. Бо якщо вчитель відправлений у відпустку, тим самим менеджер позбавляє студентів права на освіту: бо яка дистанційна робота може бути у відпустці?", - написав омбудсмен.

Він зазначив, що вчителям зараз платять дві третини окладу або відправляють у відпустку не тільки несправедливо, але і незаконно. Також він дав вчителям алгоритм дій, якщо вони зіткнулися з несправедливим ставленням на своєму робочому місці.

Популярні новини зараз

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Віктор Павлік показав лайфхак, як обійтися без візочка для дитини - задоволені і син, і тато: "Крутелик на всі 100"

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

"Тому прошу колег, які не отримали юридичну зарплату під час карантину - або сумніваються в правильності забивши такому послідовності, діяти в такій послідовності:

📌 Перший - і обов'язково - зв'язатися з главою закладу освіти з письмовою заявою з проханням відключити, чому ви особисто отримали саме таку зарплату.

📌 Якщо вам відмовлено у відповіді або дайте відповідь на те, що заробітна плата знижена через карантин - офіційно повідомте Службу Уповноваженого з питань освіти, відправивши звернення через форму на https://bit.ly/2XbtFvB. Велике прохання: якщо вам не важко, відразу вказати прізвище, ім'я та батько вашого керівника департаменту (управління, департаменту освіти та Вашого керівника адміністративного підрозділу (керівник Сильрады, району, UTC, міста і т. д.) В цьому році ми будемо раді бачити вас у цьому Це значно прискорить розгляд апеляцій", - розповів Горбачов.

ПЕДАГОГИ МАЮТЬ ПРАВО НА ПОВНОЦІННУ ЗАРПЛАТУ Сьогодні, у перший день місяця, освітяни почали отримувати зарплату за...

Geplaatst door Освітній омбудсмен Сергій Горбачов op Woensdag 1 april 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, київських школярів змусили вчитися онлайн, карантин уроків не перешкода.

Як повідомляв Знай. ua, розлючений матуся "розтоптала" онлайн-навчання Зеленського.

Також Знай. ua писав, що школярі переходять на онлайн-навчання.