Зараз кількість населення Землі складає понад 7 мільярдів. Яке ж граничне число жителів, при перевищенні якого сталий розвиток нашої планети стане вже неможливим?

Перенаселеність. При цьому слові сучасні політики кривляться; в дискусіях щодо майбутнього планети Земля його часто називають "слоном у кімнаті".

Перепис населення, фото lexinform
Перепис населення, фото lexinform

Нерідко про зростання народонаселення говорять як про найбільшу загрозу для існування Землі. Але вірно розглядати цю проблему у відриві від інших сучасних глобальних викликів? І так вже загрозливо багато людей живе на нашій планеті зараз?

Ось зведення станом на 5 квітня 2020 року:

Популярні новини зараз
Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Пенсіонер врятував життя 1800 українцям, яких наздогнала війна: "Божа рука" Еммануелю Макрону запропонували віддати частину Лазурного Берега росії: для збереження "обличчя" путіна Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене"
Показати ще

▪️Чисельність населення— 7 796 092 930

▪️Чисельність чоловічого населення (50.4%)— 3 932 410 349

▪️Чисельність жіночого населення (49.6%)— 3 863 682 581

За останні 2 години
▪️ Народжено — близько 35 000

▪️Померло — близько 14 000

Масштабувалися? Тепер можна вирушати у своїх справах. Ну, тим, хто не в самоізоляції.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, в Україні сьогодні проживає понад 28 мільйонів осіб. За офіційними даними, населення України становить майже 42 мільйони осіб (41,9).