За 4 місяці поточного року, Дім марочних коньяків «Таврія» виготовив 150 тис. дал коньяку та бренді, що на 48 тис. дал більше, ніж за аналогічний період в 2019-му. Зростання виробництва склало 47% - повідомляють Українські новини.

«В умовах кризи, спровокованої пандемією, ми робимо все можливе для збереження постійних обсягів виробництва і популяризації бренду «Таврія» у всьому світі», - говорить Генеральний директор Дому марочних коньяків «Таврія», Андрій Сердюк.

За результатами 2019 року, частка Дому марочних коньяків «Таврія» в загальному експорті коньяків та бренді склала 27%. Увагу іноземних споживачів приваблюють класичні технології виробництва і висока якість продукції.

У червні компанія зробила першу поставку продукції до Чехії. Чеському споживачеві представлені коньяки віком від трьох до 30 років, вироблені за класичною технологією з власних спиртів, витриманих в 6500 дубових бутах і бочках, в т.ч. - крафтові продукти компанії.

Крім країн ЄС, таврійські коньяки сьогодні представлені на полицях Ізраїлю, Китаю, Білорусі, Канади, Нігерії. Також компанія веде переговори про постачання продукції до Казахстану.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще