Половина населення України (50,1%) не шкодують про розпад Радянського Союзу. При цьому кожен третій українець (33,5%) заявив, що шкодує. Про це свідчать дані соцопитування Київського міжнародного інституту соціології.

Так, більшість жителів західної частини країни (69%) раді розпаду СРСР, в той час як на півдні, сході та Донбасі таких людей відчутно менше – 35-39% проти 41,5-49%.

Як повідомляється, майже 35% опитаних вважають, що перебування України в складі Радянського Союзу принесло їй більше користі. У той же час 28% респондентів мають протилежну думку. У 2013 році цей показник становив 47% і 18% відповідно.

Найбільше шкодують про розпад СРСР виборці співголови фракції ОПЗЖ Юрія Бойка (81,5% шкодують проти 10%, які не шкодують), найменше – виборці експрезидента Петра Порошенка (4% шкодують проти 88%, які не шкодують).

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

53% виборців президента Володимира Зеленського, які взяли участь в опитуванні, не шкодують про розпад СРСР проти 29%, які шкодують. Згідно з дослідженням, виборці Зеленського мають погляди, близькі до поглядів населення України в цілому.

Серед виборців "Голосу" більшість (79%) не шкодує про розпад СРСР проти 17%, які шкодують.

Варто уточнити, що опитування проводилося з 24 по 31 травня методом CATI на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. В опитуванні взяли участь 2000 респондентів з усіх регіонів, крім тимчасово окупованих – Криму і Донбасу.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, свіже дослідження показало, як впав рейтинг Зеленського.

Як повідомляв портал Знай.uа, українці оцінили рік правління Зеленського.

Також портал Знай.uа писав, що у другому кварталі 2020 року рівень безробіття в Україні зросте до 12%.