Сьогодні Німеччина - одна велика об'єднана країна, рівень життя в якій викликає заздрість навіть у інших європейських країн. Разом з тим, економічний добробут і рівень життя в країні неоднорідний - Німеччин насправді дві.

Піcля Другої Світової війни Німеччину роз'єднали, одна частина, східна, опиниласьу зоні впливу СССР, а інша, західна, під впливом США.

Західна Європа активно розвивалась у межах капіталізму, тоді як східна старанно будувала соціалізм. У 1991 році впав Берлінський мур і країна об'єдналась.

Після злуки німцям стало очевидно, що рівень життя у східних та західних німців дуже різний. Західні землі ще на початку нової історії Німеччини виділили 1 трлн євро своїм братам зі Сходу, щоб ті зуміли вкласти гроші у розвиток підприємств та бізнесу. Проте навіть це не допомогло.

Популярні новини зараз

У Києві активісти з копами розігнали жебраків, що оселилися прямо біля станції метро: "Табір іде в небо"

Тіна Кароль скинула банний халатик і показала дві свої коштовності

На Львівщині з колонії втік жорстокий вбивця - ніч, паркан, сирени

Школяр застрелився з батькової рушниці у покинутому будинку - мама посивіла, село ридає

Показати ще

На карті можна побачити місце розташування штаб-квартир головних німецьких компаній та побачити наскільки велика прірва між Західною та Східною Німеччиною навіть сьогодні. Економісти вважають, що потрібно ще 30 років, щоб схід наздогнав рівень економічного розвитку заходу.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Німеччина відмовилась допомогти Україні: Пристайко розповів, про що просив Берлін.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Німеччина не визнає Голодомор геноцидом українського народу: "Я вважаю це неправильним".

Також "Знай.ua" писав, що Україна отримає від Німеччини 1,5 млн євро: на що витратить гроші держава.