Щодня тисячі українців інфікуються небезпечним Сovid-19. Пацієнтів із важкою формою недуги кладуть до лікарні. У деяких областях рівень заповненості ліжок майже досягає 100%. Ще декілька днів і нових заражених буде просто нікуди класти.

Міністерство охорони здоров’я України щодня оновлює ознаки для визначення регіону із значним поширенням COVID-19.

Читайте Знай в Google News!

Найбільш завантаженими є лікарні в Полтавській (85,2%), Одеській (80,8%), Рівненській (79,4%), Чернігівській (73,9%), Донецькій (73,1%), Запорізькій (72,1%), Вінницькій (71,6%), Київській (71,2%), Сумській (71%) та Закарпатській (70,6%) областях.

Лікарня: Телеграм / Народний ревізор
Лікарня: Телеграм / Народний ревізор

Популярні новини зараз
Українцям подарують безкоштовну розмитнення, але лише один раз і не всім: кому пощастило В Україні з червня підняли тариф на електроенергію: кому доведеться "відвалити" на півтисячі більше Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще

Лікарня: Телеграм / Народний ревізор
Лікарня: Телеграм / Народний ревізор

Лікарня: Телеграм / Народний ревізор
Лікарня: Телеграм / Народний ревізор

А ось і реалії, одна медсестра на 60 осіб із зарплатою 6000. Про це пише хлопець, який лежить з Сovid-19 в 22-й обласній інфекційній лікарні в Харкові. В таких умовах лікуються хворі.

Скріншот повідомлення Моз
Скріншот повідомлення Моз

Кількість ліжко-місць у стаціонарах для прийому хворих на COVID-19 може бути збільшена до 83 тисяч, що становить 50% від усього ліжкового фонду країни.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10 листопада в Україні зафіксовано 10179 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей - 353, медпрацівників – 417).

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, медсестрам доводиться носити пацієнтів на руках: українська лікарня відзначилася повною розрухою.

Як повідомляв Знай. ua, що не можна їсти і пити при коронавірусі, терапевт дав поради хворим.

Також Знай. ua писав, мутація Covid-19 вразила вже п'ять країн, інфіковані сотні людей і мільйони тварин.