Стало відомо про те, що в Укрзалізниці обіцяють у пасажирських вагонах відновлять продаж чаю та кави, який скасували через карантин.

Читайте Знай в Google News!

З 1 грудня у компанії заявили про відновлення продаж чаю та кави, йдеться у повідомленні прес-служби Укрзалізниці.

Після численних звернень пасажирів, прийнято рішення таки подавати українцям у поїздах чай та каву, адже на вулиці холод і морози і це єдиний варіант, щоб зігрітись у потягу.

потяг Укрзалізниці, фото uz.gov.ua
потяг Укрзалізниці, фото uz.gov.ua

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків
Показати ще

""Укрзалізниця" надаватиме послуги відповідно до санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм. Всі напої будуть подані в одноразовому посуді-гофрованих склянках об'ємом 250 мл. Ціна послуг для пасажирів не зміниться: як і раніше, чай, кава і вода в пляшці (0,5 л) коштуватиме по 10 грн. Замовити та оплатити напої можна буде при оформленні проїзних квитків онлайн", - зазначили в УЗ.

Укрзалізниця, електричка, залізниця
Укрзалізниця, електричка, залізниця

Також у поїздах продаватимуть продукцію в індивідуальних упаковках: печиво, вафлі, снеки та інше. Наразі в компанії замислились над забезпеченням пасажирів повноцінним харчуванням під час поїздок.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, Укрзалізниця може купувати по 135 нових пасажирських вагонів на рік замість сплати земельного податку.

Як повідомляв Знай, схема списання старих вагонів, запропонована "Укрзалізницею" - це компроміс, який допоможе уникнути дефіциту на ринку – нардеп.

Знай писав, звичайні купе поїздів можуть стати двоповерховими, завдяки розробці української компанії.