Про це повідомив старший аналітик Dragon Capital Денис Саква.

«Це питання давно назріло, і те, що зараз уряд озвучив ідею підвищити тарифи, я вважаю, що це абсолютно правильне рішення і давно вже очікуване», - повідомив аналітик.

Він зазначив, що останній раз тарифи підвищувалися в 2017 році. З тих пір витрати на виробництво електроенергії і на передачу дуже сильно зросли, але тарифи залишалися фіксовані.

"Ситуація на енергоринку призвела до того, що тягнути далі не можна. Ситуація дійсно стала досить драматичною, починаючи з кінця 2019 року», - додав Саква.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення не переглядалися з березня 2017 р.вони становлять 0,9 грн/кВт.година на перші 100 кВт.год і 1,68 грн / кВт.годину на решту обсягу місячного споживання.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Показати ще

За даними Міністерства енергетики, тариф для населення в грудні 2020 р.навіть не покриватиме витрати на доставку електроенергії від електростанцій до кінцевих споживачів.

Щорічні дотації через занижені тарифи на електроенергію для населення досягли 65-70 млрд грн.

Глава Міненерго Юрій Бойко 26 листопада заявив про вимушений перегляд підходів до формування тарифів для населення найближчим часом.