Держекоінспекція в тестовому режимі працює з системою оперативного інформування про продукцію, що становить ризик, а з наступного року після відповідного навчання працівників запровадить її повноцінно.

Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції України.

Голова ДЕІ Андрій Мальований підкреслив, що зараз у інспекції проводиться інтенсив для працівників у сфері здійснення ринкового нагляду.

«Для удосконалення процесу проведення перевірок в рамках ринкового нагляду для інспекторів розпочався курс підвищення кваліфікації спільно з ДСНС, Держпраці, НМУ ім. Богомольця, Національним авіаційним університетом та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Цей навчальний інтенсив охопить всі напрямки контролю та якості нафтопродуктів», - зазначив Андрій Мальований.

Він, зокрема, нагадав, що ДЕІ має повноваження на ринковий нагляд за деякими видами нафтопродуктів.

Популярні новини зараз

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

«Держекоінспекція здійснює контроль якості нафтопродуктів.
Йдеться про процедуру ринкового нагляду (здійснюється згідно з постановою КМУ від 28.12.2016) за бензином, дизельним, судновим та котельним паливом.
ДЕІ виконує документальну перевірку продукції, тобто, відповідність паспортів якості пального технічним вимогам», - зазначив Андрій Мальований.

Здійснення цієї процедури потрібне для контролю якості та безпечності пального.

«Кваліфікована робота наших інспекторів дозволяє виявляти відхилення в характеристиках пального та виносити приписи про їх ліквідацію. Відповідно, цим ДЕІ контролює безпеку пального для кінцевого споживача.
Так, впродовж 3 кварталів 2020 року в рамках ринкового нагляду Держекоінспекція винесла 166 постанов про застосування адміністративно-господарських санкцій на суму близько 5,2 мільйона гривень. Загалом проведено 634 перевірки на АЗС та автогазозаправних станціях по всій Україні», - додав Андрій Мальований.