Народний депутат, член фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев викрив НАБУ в протиправному тиску на прокурорів по ряду справ, у тому числі "Роттердам+", і порадив детективам вивчати Кримінально-процесуальний кодекс, в перервах між піаром.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі, прокоментувавши заяву офісу генерального прокурора.

"Генеральна прокуратура ввічливо журить НАБУ за зайву емоційність і використання не процесуальних способів тиску на процесуальних керівників, радячи вчити мат частину, хоч іноді відволікаючись на КПК, в перервах між моніторингом соцмереж і ЗМІ», - прокоментував він Прес-реліз офісу.

Напередодні ввечері офіс генпрокурора оприлюднив заяву, в якій звинуватив НАБУ в спробах приховати власну неефективність по цілому ряду справ, включаючи «Роттердам+», публічно переклавши відповідальність на прокуратуру.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу " Роттердам»" 27 серпня 2020 року через відсутність складу злочину.

Популярні новини зараз

У Києві дитина випала з 15-го поверху, ангели не встигли: "Не дай Боже нікому..."

Світлана Лобода влаштувала 9-річній доньці дорослу фотосесію без одягу

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

У вересні законність і обґрунтованість цього рішення підтвердив офіс генерального прокурора, а також Вищий антикорупційний суд.

Рішення ВАКС про законність закриття справи набуло чинності з 17 листопада.

11 листопада Вищий антикорупційний суд також підтвердив законність повноважень прокурора САП Віталія Пономаренка, який прийняв законне рішення закрити справу.