Реформа «Укрзалізниці» є запорукою виживання вітчизняної промисловості, яка зазнає значних збитків через завищені тарифи на перевезення та втрачає конкурентоздатність на світових ринках. Про це написала народний депутат України, член комітету з питань економічного розвитку Людмила Буймістер на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, Україна значно відстає у виконанні одного з зобов’язань за Угодою про асоціацію з ЄС – реформуванні «Укрзалізниці», і це негативно позначається на роботі компанії та галузі перевезень в цілому.

«Реформувати компанію треба було ще позавчора. Сьогодні «Укрзалізниця», на жаль, працює неефективно та з величезними корупційними ризиками», - написала Буймістер.

На її думку, розділення бізнесів «Укрзалізниці» є безальтернативним, і його потрібно провести якнайшвидше. Адже через неефективність «Укрзалізниці», яка намагається вирішити свої фінансові проблеми за рахунок підвищення тарифів на перевезення, страждає бізнес, що користується її послугами. Перш за все – експортери. Так, за словами депутата, державне підприємство «Артемсіль» стало збитковим через завищені вантажні тарифи «Укрзалізниці».

«Анбандлінг «Укрзалізниці» буде однією з найгучніших і найскандальніших реформ. Але сьогодні у нас немає вибору. Якщо ми хочемо вижити, якщо економіка і промисловість нашої держави хоче мати прибутки, то нам необхідні реформи. Потрібно розпочинати анбандлінг, створювати ринки, запускати на ці ринки приватний капітал, запрошувати цей приватний капітал з інших країн», - підсумувала Буймістер.

Раніше віце-президент Всеукраїнської Аграрної Ради Михайло Соколов заявив, що без проведення реформи "Укрзалізниця" продовжить занепадати, та наголосив – реформа давно перезріла.

У свою чергу економіст Борис Кушнірук зазначив, що «Укрзалізниця» стане привабливою для інвестора тільки після поділу на окремі бізнеси збиткових пасажирських перевезень і прибуткових вантажних. На його думку, проведення реформи «Укрзалізниці» сприятиме підвищенню ефективності залізничних перевезень.