В ході відкриття форуму Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко висловив упевненість, що Молодіжний рух має стати драйвером тих змін і трансформації, які вже почалися і активно відбуваються в компанії.

«Сьогодні в ДТЕК працює близько 10 тисяч молодих людей. Ми підтримуємо талановиту й ініціативну молодь. Це наше майбутнє. І вкрай важливо, щоб Молодіжний рух був тим драйвером хороших змін в ДТЕК, які вже почалися і які вже відбуваються», - сказав М. Тімченко.

Він підкреслив, що сьогодні ДТЕК проходить масштабну трансформацію. «Ми змінюємося, ми будуємо майбутнє нашої галузі й країни. І це майбутнє будуєте ви - нове покоління зі своїми вимогами, запитами, енергією. ДТЕК завжди повинен залишатися молодою компанією, і вона завжди буде успішною, якщо її дух молодий», - підкреслив Генеральний директор ДТЕК.

Говорячи про Об'єднавчий форум, М. Тімченко підкреслив, що ініціатива створення Молодіжного руху запропонована ДТЕК Енерго була настільки правильним і успішним рішенням, що молодь інших компанії ДТЕК вирішила також приєднатися до цього руху.

У свою чергу, Генеральний директор ДТЕК Енерго та ідейний натхненник створення Молодіжного руху Дмитро Сахарук висловив упевненість, що молоді хлопці з інших бізнесів внесуть величезний внесок у розвиток і масштабування Молодіжного руху ДТЕК.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

«Молодість - це свобода думок, це ініціативність і сміливість. Потрібно бути авантюристом в хорошому сенсі цього слова, завжди пропонувати щось нове, і найважливіше - не чекати поки хтось тобі дозволить щось робити. Та величезна кількість заходів Молодіжного руху, які відбулися за два роки, - свідчення того, що молодь не боялися багато пропонувати і, найважливіше, не побоялися багато зробити. Це переконливе підтвердження однієї простої істини - ніхто крім нас не зробить те, що ми хочемо», - сказав Д. Сахарук.

Довідка: Молодіжний рух ДТЕК було засновано у 2018 році в ДТЕК Енерго. У 2020 році до Молодіжного руху приєдналися ДТЕК Мережі, ДТЕК Нафтогаз та інші бізнеси компанії. Число учасників Молодіжного руху налічує понад 800 осіб. Щорічно проводиться більше 400 заходів у містах присутності. Головне в роботі Молодіжного руху - всі напрямки, функції та проекти запропоновані, розроблені й впроваджені самою молоддю.